Hotel

Stay innby FrostHotel

about-hotel-slide-0
about-hotel-slide-1
about-hotel-slide-2
about-hotel-slide-3
about-hotel-slide-4
about-hotel-slide-5

Mamy wielką nadzieję, że nasz kolejny Hotel poprzez kompleksowe spojrzenie na jakość pobytu Gości, troskę o środowisko oraz idee zrównoważonego podróżowania stanie się dla Państwa Hotelem pierwszego wyboru. Zastosowaliśmy zawansowane rozwiązania fotowoltaiczne, wysokie parametry izolacyjne oraz akustyczne. Hotel wraz z basenem jest podgrzewany i klimatyzowany najnowszym systemem pomp geotermalnych, które uzyskują ciepło z ziemi i tym samym oszczędzają zużycie gazu i prądu.

HOTEL PRZYJAZNY

Z pasją troszczymy się o innych. We wszystkim, co robimy, Wierzymy w etyczne prowadzenie działalności i chcemy być dobrze prosperującą, zrównoważoną i odpowiedzialną firmą dla ludzi, społeczności i naszej planety.

DLA LECĄCYCH

DLA
LECĄCYCH

Możesz znaleźć wiele udogodnień, usług i funkcji, które zapewnią Ci wygodę i zajęcie aż do przylotu samolotu.

DLA RODZIN

DLA
RODZIN

Rodzina podróżująca z małym dzieckiem z pewnością będzie potrzebować większej przestrzeni i udogodnień. Nasz Hotel ma w swojej ofercie: łóżeczka dla dzieci, komfortowe dostawki, przewijak w przestrzeni publicznej oraz specjalne Menu dla naszych najmłodszych smakoszy.

Procedury Ochrony Dzieci w Hotelu
DLA ŚRODOWISKA

DLA
ŚRODOWISKA

Naszym celem jest ograniczenie negatywnego wpływu działalności człowieka na planetę. Nasze energooszczędne rozwiązania technologiczne oraz wykorzystanie odnawialnych źródeł energii to ogromny potencjał.

DLA ZWIERZĄT

DLA
ZWIERZĄT

Wiemy, że dla wielu zwierzęta są jak rodzina i ciężko się z nimi rozstać, nawet na krótki czas. Na życzenie Gości udostępniamy legowiska i miseczki.

Poznaj i zakochaj się
w Warszawie!

Teren byłego Getta Żydowskiego

Teren byłego Getta Żydowskiego

20min

Muzeum Powstania Warszawskiego

Muzeum Powstania Warszawskiego

12min

Narodowa Galeria Sztuki Zachęta

Narodowa Galeria Sztuki Zachęta

20min

Pałac Kultury i Nauki

Pałac Kultury i Nauki

16min

Teatr i Opera Narodowa

Teatr i Opera Narodowa

22min

Stare Miasto i Zamek Królewski

Stare Miasto i Zamek Królewski

20min

Muzeum Narodowe

Muzeum Narodowe

16min

Park Łazienki

Park Łazienki

15min

Wilanów

Wilanów

20min

Stay inn by Frost znajduje się w lokalizacji skąd wszędzie jest blisko. Dojazd do na lotnisko zajmuje 8 minut natomiast do centrum stolicy 20 minut. Wokół hotelu znajduje się strefa biznesowa oraz galerie handlowe.

STYL

stayinn-interior-0
stayinn-interior-1
stayinn-interior-2
stayinn-interior-3

Elementy wyposażenia są wykonywane z najwyższej jakości ekologicznych materiałów - nieszablonowe detale, żywe kolory, świeże i estetyczne wnętrza wyposażone we wszelkiego rodzaju udogodnienia, dopełnione oryginalnym i subtelnym oświetleniem - wszystko to wspomagane najnowszą technologią. Dzięki temu hotel Stay inn**** by Frost spełnia potrzeby zarówno Gości indywidualnych, biznesowych, jak i rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. W hotelu mogą się również zatrzymać osoby podróżujące z małymi pupilami domowymi.

stayinn-interior-0
stayinn-interior-1
stayinn-interior-2
stayinn-interior-3

Ogromnym atutem hotelu Stay inn**** by Frost jest The GRAVITY - sala eventowa wraz z odkrytą częścią usytuowaną na 6 piętrze oraz dachu hotelu, w otoczeniu zieleni i wspaniałych widoków na miasto.

To idealna strefa nie tylko do wypoczynku, ale również unikatowe miejsce dla kameralnych spotkań biznesowych czy okolicznościowych.

Rozejrzyj się

stayinn-gallery-slide
stayinn-gallery-slide
stayinn-gallery-slide
stayinn-gallery-slide
stayinn-gallery-slide
stayinn-gallery-slide
stayinn-gallery-slide
stayinn-gallery-slide

Jesteśmy do

dyspozycji

Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę i chętnie wskażemy miejsca, które koniecznie należy odwiedzić w Warszawie jak i okolicy naszego hotelu.

Porozmawiajmy

Administratorem Państwa danych osobowych jest Cantare Sp. z o.o. Sp. K., ul. Biedronki 40, 02-946 Warszawa, tel. +48 22 263 7900, e-mail: booking@stayinnwarszawa.com. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia korespondencji niezbędnej przed zawarciem umowy oraz informowania o nadchodzących promocjach lub wydarzeniach. Przysługuje Państwu prawo do: cofnięcia zgody, dostępu do treści danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się skontaktować za pośrednictwem e-mail: rodo@stayinnhotels.pl. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się: [link].