Hotel

WESELA

OFERTA 2025 WKRÓTCE

UROCZYSTOŚCI RODZINNE

WESELE W STYLU STAY INN BY FROST

Oferta weselna Stay inn by Frost zmienia marzenia w rzeczywistość, czerpiąc inspirację ze wspaniałej wiktoriańskiej tradycji ślubnej.

Oto nasza przysięga:

Ślubujemy stworzyć dla Ciebie przyjęcie stylowe, wyrafinowane, wolne od trosk i potknięć. Ten dzień będzie taki jak Ty - wyjątkowy.

U progu hotelu nasz przyjazny i doświadczony zespół powita Ciebie i Twoich gości oraz będzie do Twej dyspozycji podczas całego wieczoru.

Twoi goście z pewnością docenią pobyt w naszych eleganckich i modnie urządzonych pokojach, ciesząc się swobodnym dostępem do oferty usług rekreacyjnych naszego hotelu.

Dla Młodej Pary natomiast przygotujemy Pokój Premium, którego atmosferę podkreśli wyśmienita butelka wina musującego.

Szef Kuchni przygotował inspiracje i niebanalne Menu, które znajdziesz poniżej.

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży Konferencji:

meetings@stayinnhotels.pl

NIEZAPOMNIANA KOMUNIA W STYLU STAY INN BY FROST

Oczarujemy Państwa naszą autorską kuchnią i dyskretną obsługą. Przyjęcie Komunijne waszego dziecka w stylu Stay inn by Frost będzie idealnym dopełnieniem ważnego rodzinnego wydarzenia.

Hotel Stay inn by Frost znajduje się w doskonałej lokalizacji w warszawskiej dzielnicy Włochy, 2 minuty spacerem od Kościoła Świętego Franciszka z Asyżu i 6 minut samochodem od Parafii Zwiastowania Pańskiego i to właśnie tutaj na ulicy Słowiczej znajdują się idealne sale restauracyjne oraz bankietowe w których Państwa ugościmy.

Zapraszamy do nas na eleganckie i kameralne przyjęcia z wyśmienitą kuchnią.

Cieszy nas duże zainteresowanie ofertą organizacji Komunii Świętej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji:

meetings@stayinnhotels.pl

UROCZYSTOŚCI RODZINNE W STYLU STAY INN BY FROST

Rodzina to miejsce, gdzie zaczyna się życie i miłość nigdy się nie kończy…

Szukasz miejsca, w którym zorganizujesz imprezę rodzinną? Jeśli planujesz uroczystość, a nie chcesz organizować jej w domu - warto skorzystać z naszej oferty! Gwarantujemy fachową organizację spotkania, rodzinną atmosferę oraz dobrą zabawę.

W swojej ofercie posiadamy sale bankietowe, ale również kameralną restaurację zapewniającą przytulną atmosferę i domowe ciepło.

Celebruj każdą chwilę rezerwuj:

meetings@stayinnhotels.pl

REZERWUJ

Administratorem Państwa danych osobowych jest Cantare Sp. z o.o. Sp. K., ul. Biedronki 40, 02-946 Warszawa, tel. +48 22 263 7900, e-mail: booking@stayinnwarszawa.com. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia korespondencji niezbędnej przed zawarciem umowy oraz informowania o nadchodzących promocjach lub wydarzeniach. Przysługuje Państwu prawo do: cofnięcia zgody, dostępu do treści danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się skontaktować za pośrednictwem e-mail: rodo@stayinnhotels.pl. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się: [link].