Hotel

Zen
Wellness
& SPA

Pozwól się porozpieszczać - zasługujesz na to! Relaks i dobre samopoczucie to nieodzowne składniki naszego ZEN Wellness & SPA zlokalizowanego na poziomie -1.

Zostaw wszystkie troski za sobą i zrelaksuj się w naszej saunie fińskiej, popływaj w basenie. Nasz nowoczesny sprzęt fitness jest do Państwa dyspozycji! Godziny otwarcia basenu i siłowni: 07:00 - 21:00 codziennie. Godziny otwarcia sauny: od poniedziałku do czwartku 17:00 - 21:00, piątek - niedziela 09:00 - 21:00. Dla naszych gości hotelowych wstęp i korzystanie z zaplecza Wellness & Spa jest bezpłatny.

Porozmawiajmy

Administratorem Państwa danych osobowych jest Cantare Sp. z o.o. Sp. K., ul. Biedronki 40, 02-946 Warszawa, tel. +48 22 263 7900, e-mail: booking@stayinnwarszawa.com. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia korespondencji niezbędnej przed zawarciem umowy oraz informowania o nadchodzących promocjach lub wydarzeniach. Przysługuje Państwu prawo do: cofnięcia zgody, dostępu do treści danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się skontaktować za pośrednictwem e-mail: rodo@stayinnhotels.pl. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się: [link].